Sklepy internetowe

Sklep internetowy to najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o dotarcie do odpowiedniej i docelowej grupy klientów. Poprzez odpowiednią promocję oraz pozycjonowanie, otrzymujemy gwarancję, że dany sklep będzie popularny i znajdzie się on na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach.Jeśli myślą Państwo o założeniu własnego e-biznesu, to idealnie Państwo trafili. Dzięki Eye Design jest to bardzo proste!

 

Sklep internetowy dla klientów oznacza oszczędność czasu, kosztów dojazdu i wygodę, bo zakupiony towar dostaną bezpośrednio do domu. Dla firmy prowadzącej sklep oznacza zaś łatwiejszy sposób prowadzenia działalności, często brak konieczności posiadania biura, magazynu i możliwość zarządzania sklepem z domu. Przy tworzeniu sklepów internetowych, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kompleksowe usługi. Sprawią one, że zarówno założenie, jak i obsługa sklepu www, będzie przyjemnością.

 

Oferujemy zarówno gotowe rozwiązania, jak i autorskie sklepy internetowe pisane od podstaw zgodnie ze specyfikacją klienta. Zapewniamy dowolnie wykonany, nieszablonowy i unikalny projekt graficzny sklepu przygotowany zgodnie z najnowszymi standardami i trendami, także w widoku responsywnym dla urządzeń mobilnych - tabletów i smartfonów.

 

Dla wymagających Klientów jesteśmy w stanie przygotować "od zera" autorskie rozwiązania, zgodnie ze specyfikacją i zamówieniem klienta oraz zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa transakcji i poufności danych.

Nasze sklepy internetowe posiadają wiele opcji:

możliwość dodawania i edycji produktów oraz podstron w menu za pomocą wizualnego edytora treści typu Word
możliwość samodzielnego dodawania nieograniczonej liczby kategorii i podkategorii
możliwość ustawienia stałych cech produktów, przenoszenia, kopiowania produktów
możliwość posiadania wielu wersji językowych sklepu, które można edytować w łatwy sposób
możliwość tworzenia promocji, polecanych produktów, nadawania kodów rabatowych
możliwość wysyłki newslettera - biuletynu e-mail lub eksportu subskrybentów w pliku csv
Po podpisaniu umowy wykonujemy projekt graficzny sklepu i dokonujemy niezbędnych poprawek aż do momentu ostatecznej akceptacji wyglądu sklepu przez klienta.
Po akceptacji projektu graficznego sklepu dokonujemy zakodowania projektu graficznego do postaci html i php. Sklepy wykonujemy w technologiach XHTML / HTML 5, CSS3, JQuery, Javascript, PHP, MySQL, PostgreSQL.
Instalujemy silnik sklepu na wskazanym przez klienta serwerze lub na hostingu udostępnianym przez nas w ramach umowy.
W ramach umowy wykonujemy szkolenie pracowników odpowiedzialnych w przyszłości za nadzór nad stroną www. Dodatkowo dajemy 12-miesięczna gwarancję. Cały czas służymy swoją wiedzą w przypadku problemów.
Szybki Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Treść wiadomości