O firmie

OD IDEII DO PROJEKTU

W EyeDesign realizujemy cele biznesowe i marketingowe Klientów poprzez wykorzystanie nowych mediów takich, jak Internet, multimedia, tradycyjne formy reklamy i rozwiązania mobilne.

PROFESJONALIZM

Nasza agencja oferuje kompleksowe usługi informatyczne: projektujemy strony www i systemy e-commerce, tworzymy sklepy internetowe, wykonujemy projekty graficzne do tradycyjnych mediów i druku, piszemy aplikacje mobilne, wdrażamy rozwiązania biznesowe oraz pozycjonujemy strony, tak by były one na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach internetowych. Na rynku działamy już od ponad 6 lat, dlatego nasze doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi w sposób profesjonalny i na najwyższym poziomie.
Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz realizację projektu przez rzetelny zespół, poczynając od grafików, poprzez doświadczonych w wielu skomplikowanych realizacjach koderów i programistów, kończąc na specjalistach wykwalifikowanych w obsłudze klienta.
Nasza firma działa na rynku już od dawna, dlatego też cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów. Ze wszystkich możliwych rozwiązań, zawsze potrafimy dobrać te najskuteczniejsze. Podejmowaliśmy się różnych projektów, a proponowane przez nas metody działań gwarantowały sukces. Doświadczenie naszych pracowników jest ogromne i obejmuje wiele różnych działań, dlatego też usługi oferowane przez firmę są tak bardzo rozbudowane.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Dla nas każdy klient jest tak samo ważny. Wszystkich traktujemy na równi, bez względu na to, czy reprezentują Państwo mniejszą, czy też większą firmę. Dbamy o klienta, co jest dla nas kwestią priorytetową. W końcu to właśnie klienci stanowią impuls do działania i rozwoju! Zdobywana przez nas wiedza procentuje i możemy zaproponować klientom szereg usług. Wiemy, jakie cechy musi posiadać serwis www, tak by był odwiedzany przez potencjalnych klientów. Pamiętajmy, że idealna strona internetowa musi nie tylko odpowiednio wyglądać, ale być przede wszystkim funkcjonalna. Nasza firma stosuje najnowocześniejsze rozwiązania, które spełniają oczekiwania i założenia klientów.
Działamy na terenie Warszawy i okolic. Na życzenie możemy dojechać i osobiście przedstawić naszą ofertę w dogodnym dla Państwa miejscu.

Projekt graficzny strony internetowej wykonywany jest po podpisaniu umowy. Poprawki do projektu wykonujemy do momentu ostatecznej akceptacji przez Klienta. Kodowanie projektu graficznego strony www następuje po ostatecznej akceptacji strony głównej i podstron przez Klienta. Strona www jest kodowana do html. Wersję statyczną serwisu instalujemy na wskazanym przez Klienta serwerze lub u siebie zgodnie z umową.
W ramach umowy wykonujemy szkolenie pracowników odpowiedzialnych w przyszłości za nadzór nad stroną www. Dodatkowo dajemy 12-miesięczna gwarancję. Cały czas służymy swoją wiedzą w przypadku problemów.

ZAPYTAJ O WYCENĘ