Resposywne strony WWW

Nowoczesny strony internetowe

Strona internetowa to wizytówka każdej firmy, która chce zapoczątkował swoje działania w Internecie. Potrzebujesz strony firmowej?
Projektowanie sklepów internetowych oraz tworzenie stron www to nasza pasja. Nasza firma wykona każdą stronę dostosowaną do twoich potrzeb. Potrzebujesz wizytówki dla swojej firmy, a może profesjonalną stronę internetową? Projektowanie i tworzenie stron i sklepów internetowych. My Ci w tym pomożemy. Sprawdź nasza ofertę i poproś o niezobowiązująca wycenę.

Strony internetowe projektujemy zgodnie z aktualnymi trendami na rynku. Nasze strony to wysokiej jakości projekty graficzne, a serwisy wykonane w oparciu o najnowsze standardy: język HTML5, CSS3, JQuery/Javascript. Na życzenie klientów projektujemy widok responsywny, który jest dostosowany do wyświetlania na tabletach i komórkach.

  • ­Jeden design na desktopy, smartfony czy tablety
  • ­Atrakcyjna i nowoczesna grafika
  • ­Zacznij zarabiać pieniądze na swojej stronie internetowej

Każdą stronę wyposażamy w CMS (system zarządzania treścią) aby w łatwy sposób można było dodawać nowe treści, wpisy, podstrony, wklejać zdjęcia czy pliki multimedialne. Dzięki temu narzędziu klienci otrzymują możliwość aktualizacji strony w błyskawiczny sposób i we własnym zakresie bez naszego pośrednictwa, co znacząco skraca proces zmian na stronie.

Wyślij Zapytanie

Zakres prac w trakcie tworzenia stron WWW

Projektowanie

Projekt graficzny strony internetowej wykonywany jest po podpisaniu umowy. Poprawki do projektu wykonujemy do momentu ostatecznej akceptacji przez Klienta. Każdorazowo tworzymy indywidualny projekt, który wpasowuje się w dotychczasowe działania marketingowe naszych Klientów i jest odzwierciedleniem ich potrzeb. Bogate doświadczenie w temacie stron www pozwala nam tworzyć projekty jasne, czytelne i przyjazne użytkownikom.

Kodowanie

Kodowanie jest to proces polegający na stworzeniu gotowej strony internetowej w oparciu o dostarczony projekt graficzny. Kodowanie projektu graficznego strony www następuje po ostatecznej akceptacji strony głównej i podstron przez Klienta. Kodowanie strony WWW ma znaczenie w aspekcie odtworzenia projektu graficznego i jego prawidłowego funkcjonowania i wyświetlania na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Finalna wersja

Podstawą naszych działań jest ścisła współpraca z Klientem. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły i potrzeby naszych Klientów. Po wykonaniu kodowania otrzymujemy projekt finalny. Wersję statyczną serwisu instalujemy na wskazanym przez Klienta serwerze lub u siebie zgodnie z umową. Nasze projekty są nowoczesne, wykonane z obecnymi standardami wyszukiwarek i funkcjonalne zarówno dla użytkowników jak i osób, które administrują wykonane strony.

Zarabianie

Nasze strony są dostosowane do obecnych standardów w wyszukiwarkach. Są nowoczesne i funkcjonalne. Zapraszamy również do zapoznania się z nasza ofertą marketingową. Samo zaprojektowaniem strony www to dopiero połowa sukcesu. Następnym krokiem jest jej rozreklamowanie w Internecie poprzez działania takie jak: pozycjonowanie, kampanie Adwords, działania w social mediach oraz inne możliwe formy dotarcia do potencjalnego klienta.

Nasze Portfolio