Software House Warszawa - nowoczesne aplikacje internetowe

Software House – Nam możesz zaufać

W skład naszej oferty, jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych, wchodzi kompleksowe projektowanie stron www, blogów, forów internetowych, sklepów internetowych, modernizowanie istniejących już serwisów internetowych, administracja stronami www, pomoc techniczna w zakresie funkcjonowania strony www (serwisu www).
Nasz Software House zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem profesjonalnych stron internetowych dla firm, instytucji i osób prywatnych. Witryna www jest dzisiaj niezbędnym elementem promocji i obecności firmy na rynku. Powierzając nam zadanie jej stworzenia, masz pewność, że wejdziesz z sukcesem w świat Internetu. Tworzymy strony dedykowane wielu branżom. Zlecenia wykonujemy rzetelnie i na czas.
Stawiamy na funkcjonalność, estetykę, przejrzystość i efektywne rozwiązania do zarządzania serwisem. Software House EyeDesign to w większości realizacje oparte na autorskim systemie CMS, który przystosowujemy do określonych wymagań klienta.

Nasze projekty są oryginalne i unikatowe. Nie korzystamy z gotowych szablonów. Indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdego klienta. Partnerska współpraca pozwala na osiągnięcie profesjonalnych rozwiązań zgodnych z wyznaczonymi oczekiwaniami.

Szybka Wycena

Rozwiązania softwareowe szyte na miarę

Software House Warszawa – nasze doświadczenie to prawie 10 lat w branży www, setki zrealizowanych projektów i dziesiątki zadowolonych klientów.Nasze rozwiązania softwareowe:– aplikacje internetowe – strony internetowe – usługi dla startupów – aplikacje dla gabinetów lekarskich – aplikacje wspierające kampanie marketingowe – aplikacje mobilne. Tworzymy nowoczesne oprogramowanie w technologii Web. Dobrze zgrana grupa programistów bezproblemowo przenosi projekty do sieci. Pracujemy z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii dostępnych na rynku. Posiadamy szerokie spektrum możliwości technologicznych. Ważne są dla nas opinie i uwagi klientów. Nasz Software House stanowią specjaliści z dziedziny grafiki, IT oraz marketingu, dzięki czemu zapewniamy kompleksową obsługę. Wynikiem tej współpracy są skuteczne rozwiązania programistyczne, unikalne projekty graficzne oraz strategie marketingowe. Dzięki wyjątkowemu zespołowi specjalistów z różnych dziedzin, od informatyki przez grafikę po marketing, zapewniamy kompleksową obsługę. Wynikiem tej współpracy są skuteczne rozwiązania programistyczne, unikalne projekty graficzne i strategie marketingowe. Dobieramy odpowiednie narzędzia i nowoczesne technologie aby dostarczyć produkt, który dzięki prostocie i funkcjonalności pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy. Ułatwi kontakt, pomoże zdobyć nowych klientów oraz wpłynie na jej rozwój.

Dlaczego My?

Szybki rozwój rynku urządzeń mobilnych oraz zwiększający się w nim udział urządzeń typu smartphone i tablet w istotny sposób zmienia zwyczaje konsumenckie ludzi. Dotyczy to zarówno tego jak pozyskujemy i konsumujemy informacje, w jaki sposób pracujemy i spędzamy czas wolny, czy choćby tego jak podejmujemy nasze decyzje zakupowe.W EyeDesign projektując aplikacje i rozwiązania przeznaczone na platformy mobilne (aplikacje webowe, mobilne wersje stron WWW) wykorzystujemy nie tylko doświadczenia zebrane na polu programowania, ale również wiedzę i umiejętności z zakresu UX, marketingu i psychologii.Dzięki odpowiedniemu połączeniu powyższych kompetencji oraz odpowiedzialnemu podejściu do realizowanych projektów, dostarczamy naszym Klientom rozwiązań, które stają się istotną wartością dodaną dla ich marek i organizacji. Skontaktuj się z naszym biurem. Pomożemy Ci zdefiniować twoje potrzeby w zakresie rozwiązań mobilnych, a następnie przygotujemy odpowiednią ofertę i plan realizacji.

Co robimy:

Projekty, które realizujemy, możemy podzielić na dwie grupy:

1. Kompleksowe realizacje: od zbadania potrzeb firmy i konsultacje, zaprojektowanie doskonałego interface-u aplikacji, poprzez grafikę, oprawę audio-wizualną, wydajny kod do gotowej aplikacji.

2. Outsourcing kodowania i designu aplikacji: jeśli potrzebujesz danej funkcjonalności, chcesz poprawić user experience swojego programu, przyśpieszyć jego działanie, czy po prostu potrzebujesz dobrze napisanego kodu.

Software House - Twoje dedykowane rozwiązania

Naszą siłą nie są wyłącznie pojedyncze, ambitne jednostki, które dołączyliśmy do naszego Zespołu.. Naszą prawdziwą mocą jest obszerna sieć kontaktów z różnymi specjalistami i fanatykami programowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie z lekarską precyzją oraz intuicyjnym panelem, który ułatwiał życie użytkownika. Dedykowane oprogramowania tworzymy od 10 lat, mieliśmy okazję tworzyć już takie produkty na zlecenie jak: system do zarządzania serwisem komputerowym, autorskie systemy CMS, programy do zarządzania aukcjami Allegro czy aplikacje internetowe. Nieustannie staramy się zdobywać nowe doświadczenia, a także poszerzać naszą wiedzę teoretyczną i czerpać pomysły na nowe realizacje. Uczęszczamy w szkoleniach, kursach, udzielamy się na forach branżowych, wszystko aby później móc oddać klientom jak najlepsze, zamówione oprogramowania. Nasi klienci zawsze wiedzą czego mogą się spodziewać. Zamów oprogramowanie dedykowane właśnie w EyeDesign, a na pewno nie będziesz żałował tej decyzji.